facebook twitter Google Plus
İstanbullu Gelin 12. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İstanbullu Gelin 12. Bölüm Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını yaptığı Özcan Deniz ve Aslı Enver'in başrollerini paylaştığı star tv ekranlarının yeni dizisi İstanbullu Gelin'in 12. bölüm 19 mayıs fragmanı yayınlandı. Emir'in konağa yaptığı ziyaret Faruk'un zor durumda bırakırken ayrıca kafasının karışmasına da sebep olur. Faruk kendini büyük bir boşluğun içinde bulur. Adem'in yaklaşımı Faruk için güven kazandırırken oyunun içine çekildiğinden habersizdir.


İstanbullu Gelin dizisi her Cuma - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İstanbullu Gelin 12. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İstanbullu Gelin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
İstanbullu Gelin 12. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
İstanbullu Gelin 12. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen İstanbullu Gelin 12. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , İstanbullu Gelin 12. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İstanbullu Gelin 12. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İstanbullu Gelin 12. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, İstanbullu Gelin 12. Bölüm Fragmanı saat kaçta, İstanbullu Gelin 12. Bölüm Fragmanı neler olacak, İstanbullu Gelin 12. Bölüm Fragmanı özeti