facebook twitter Google Plus
İstanbullu Gelin 23. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İstanbullu Gelin 23. Bölüm Fragmanı özeti: O3 Medya'nın yapımcılığını yaptığı Özcan Deniz ve Aslı Enver'in başrollerini paylaştığı star tv ekranlarının yeni dizisi İstanbullu Gelin'in 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Faruk ve Süreyya'nın birlikte aldığı son karar konaktaki senaryoları baştan aşağı değiştirir. Kendiyle alakayı yeni kararlar alan Esma'nın yeni hamlesi oğullarının büyük bir korku yaşamasına sebep olur. Garip'in verdiği fikir Adem'in gözünü açarken Boran'lar için bu planı harekete geçirecektir.
İstanbullu Gelin dizisi her Cuma - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İstanbullu Gelin 23. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İstanbullu Gelin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
İstanbullu Gelin 23. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
İstanbullu Gelin 23. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen İstanbullu Gelin 23. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: istanbullu gelin fragman, istanbullu gelin fragmanı izle, istanbullu gelin fragmanı, İstanbullu Gelin 23. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İstanbullu Gelin 23. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İstanbullu Gelin 23. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, İstanbullu Gelin 23. Bölüm Fragmanı saat kaçta, İstanbullu Gelin 23. Bölüm Fragmanı neler olacak, İstanbullu Gelin 23. Bölüm Fragmanı özeti