facebook twitter Google Plus
İstanbullu Gelin 24. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İstanbullu Gelin 24. Bölüm 2. Fragmanı özeti: O3 Medya'nın yapımcılığını yaptığı Özcan Deniz ve Aslı Enver'in başrollerini paylaştığı star tv ekranlarının yeni dizisi İstanbullu Gelin'in 24. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Emir'in yemek masasında söylediği gerçekler Faruk'un bir duraklamasına ve yaşananları gözden geçirmesine sebep olur. Doğum gününde yeni kararlar alan Esma Garip'i ve ev halkını oldukça şaşırtır. Begüm'ün beklenmedik ziyareti çok şaşırtıcı olur.
İstanbullu Gelin dizisi her Cuma - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İstanbullu Gelin 24. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İstanbullu Gelin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
İstanbullu Gelin 24. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
İstanbullu Gelin 24. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen İstanbullu Gelin 24. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , İstanbullu Gelin 24. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İstanbullu Gelin 24. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İstanbullu Gelin 24. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, İstanbullu Gelin 24. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, İstanbullu Gelin 24. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, İstanbullu Gelin 24. Bölüm 2. Fragmanı özeti