facebook twitter Google Plus
İstanbullu Gelin 29. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İstanbullu Gelin 29. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını yaptığı Özcan Deniz ve Aslı Enver'in başrollerini paylaştığı star tv ekranlarının yeni dizisi İstanbullu Gelin'in 29. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.Gördükleri karşısında şok olan Süreyya ve Faruk arasında yeniden büyük bir mücadele başlar. Esma yaptığı hamlelerle konağı derinden sarsar. İstemediği şeylerle yüzleşmek zorunda kalan Adem'in hareketleri giderek dengesizleşir.


İstanbullu Gelin dizisi her Cuma - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İstanbullu Gelin 29. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İstanbullu Gelin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
İstanbullu Gelin 29. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
İstanbullu Gelin 29. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen İstanbullu Gelin 29. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , İstanbullu Gelin 29. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İstanbullu Gelin 29. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İstanbullu Gelin 29. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, İstanbullu Gelin 29. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, İstanbullu Gelin 29. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, İstanbullu Gelin 29. Bölüm 2. Fragmanı özeti