facebook twitter Google Plus
İstanbullu Gelin 3. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İstanbullu Gelin 3. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını yaptığı Özcan Deniz ve Aslı Enver'in başrollerini paylaştığı star tv ekranlarının yeni dizisi İstanbullu Gelin'in 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.Faruk'un Süreyya'ı mustakbel gelini olarak Esma Sultan'a tanıtmasıyla konakta işler karışır. Süreyya ve Esma Sultan'ın karşılaşması her iki taraf için büyük bir yıkıma sebep olur. Süreyya'yı karşılarında gören Osman ve İpek'de büyük bir yıkım yaşar. Esma Sultan ile Faruk arasında kalır. Gururu veya aşkı arasında bir seçim yapmak durumundadır. Süreyya konaktan gitmeye karar verir. Faruk annesine rağmen Süreyya'nın peşinden gider.


İstanbullu Gelin dizisi her Cuma - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İstanbullu Gelin 3. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İstanbullu Gelin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
İstanbullu Gelin 3. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
İstanbullu Gelin 3. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen İstanbullu Gelin 3. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , İstanbullu Gelin 3. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İstanbullu Gelin 3. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İstanbullu Gelin 3. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, İstanbullu Gelin 3. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, İstanbullu Gelin 3. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, İstanbullu Gelin 3. Bölüm 2. Fragmanı özeti