facebook twitter Google Plus
İstanbullu Gelin 41. Bölüm Önizleme
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İstanbullu Gelin 41. Bölüm Önizleme özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını yaptığı Özcan Deniz ve Aslı Enver'in başrollerini paylaştığı star tv ekranlarının yeni dizisi İstanbullu Gelin'in 41. bölüm önizleme yayınlandı.Yaşanan son gelişmelerden sonra beklenmedik bir ittifak kurulur. Adem'in bile tahmin edemediği gelişme Fikret'i büyük bir tehlikeye atar. Dilara'nın söyledikleri Süreyya'yı endişelendirir. Begüm'den gelen yemek daveti Süreyya ve Faruk'u zor duruma düşürür.


İstanbullu Gelin dizisi her Cuma - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İstanbullu Gelin 41. Bölüm Önizleme fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İstanbullu Gelin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
İstanbullu Gelin 41. Bölüm Önizleme Yorumları (0)
İstanbullu Gelin 41. Bölüm Önizleme videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen İstanbullu Gelin 41. Bölüm Önizleme videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , İstanbullu Gelin 41. Bölüm Önizleme ne zaman yayınlanacak, İstanbullu Gelin 41. Bölüm Önizleme hangi gün yayınlanacak, İstanbullu Gelin 41. Bölüm Önizleme hangi kanalda, İstanbullu Gelin 41. Bölüm Önizleme saat kaçta, İstanbullu Gelin 41. Bölüm Önizleme neler olacak, İstanbullu Gelin 41. Bölüm Önizleme özeti