facebook twitter Google Plus
İstanbullu Gelin 43. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İstanbullu Gelin 43. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını yaptığı Özcan Deniz ve Aslı Enver'in başrollerini paylaştığı star tv ekranlarının yeni dizisi İstanbullu Gelin'in 43. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.Yaşanan son gelişmelerden sonra beklenmedik bir ittifak kurulur. Adem'in bile tahmin edemediği gelişme Fikret'i büyük bir tehlikeye atar. Dilara'nın söyledikleri Süreyya'yı endişelendirir. Begüm'den gelen yemek daveti Süreyya ve Faruk'u zor duruma düşürür.


İstanbullu Gelin dizisi her Cuma - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İstanbullu Gelin 43. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İstanbullu Gelin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
İstanbullu Gelin 43. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
İstanbullu Gelin 43. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen İstanbullu Gelin 43. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , İstanbullu Gelin 43. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İstanbullu Gelin 43. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İstanbullu Gelin 43. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, İstanbullu Gelin 43. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, İstanbullu Gelin 43. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, İstanbullu Gelin 43. Bölüm 2. Fragmanı özeti