facebook twitter Google Plus
İstanbullu Gelin 6. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İstanbullu Gelin 6. Bölüm Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını yaptığı Özcan Deniz ve Aslı Enver'in başrollerini paylaştığı star tv ekranlarının yeni dizisi İstanbullu Gelin'in 6. bölüm 7 nisan fragmanı yayınlandı. Esma Sultan Faruk'tan habersiz önemli bir hamle yapar. Oğlunun Süreyya'dan bışanması için her türlü fesatlığı düşünen Esma Sultan Süreyya'nın önünde boşanma protokolünü atar. Süreyya bunun hesabını Faruk'tan sorar. Esma Hanım'ın planı hiçte planladığı gibi gitmez.


İstanbullu Gelin dizisi her Cuma - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İstanbullu Gelin 6. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İstanbullu Gelin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
İstanbullu Gelin 6. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
İstanbullu Gelin 6. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen İstanbullu Gelin 6. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: İstanbullu Gelin fragman, İstanbullu Gelin 6. bölüm, İstanbullu Gelin 6. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İstanbullu Gelin 6. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İstanbullu Gelin 6. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, İstanbullu Gelin 6. Bölüm Fragmanı saat kaçta, İstanbullu Gelin 6. Bölüm Fragmanı neler olacak, İstanbullu Gelin 6. Bölüm Fragmanı özeti