facebook twitter Google Plus
İstanbullu Gelin 7. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İstanbullu Gelin 7. Bölüm Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını yaptığı Özcan Deniz ve Aslı Enver'in başrollerini paylaştığı star tv ekranlarının yeni dizisi İstanbullu Gelin'in 7. bölüm 14 nisan fragmanı yayınlandı.  Ünlü iş adamı Adem Sezgin Boran konağına komşu olarak sızmıştır. Faruk'un en büyük rakibi sofrasında karşısındadır. Yeni komşuları olarak bilinen Adem Faruk için bir firma sahibi olmasından daha fazlasıdır. Adem ve Faruk arasında soğuk bir savaş başlar. Bu sürpriz misafir Faruk ve Süreyya arasındaki bütün gerçekleri değiştirecektir.


İstanbullu Gelin dizisi her Cuma - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İstanbullu Gelin 7. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İstanbullu Gelin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
İstanbullu Gelin 7. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum İsimsiz

Isdanbullu gelin7bolum fraqmani


Anahtar kelimeler: İstanbullu Gelin fragman, İstanbullu Gelin 7. bölüm, İstanbullu Gelin 7. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İstanbullu Gelin 7. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İstanbullu Gelin 7. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, İstanbullu Gelin 7. Bölüm Fragmanı saat kaçta, İstanbullu Gelin 7. Bölüm Fragmanı neler olacak, İstanbullu Gelin 7. Bölüm Fragmanı özeti