facebook twitter Google Plus
İstanbullu Gelin 8. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İstanbullu Gelin 8. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını yaptığı Özcan Deniz ve Aslı Enver'in başrollerini paylaştığı star tv ekranlarının yeni dizisi İstanbullu Gelin'in 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.  Boran Ailesinde iki güç karşı karşıya geliyor. Evin annesi Esma Hanım Süreyya'nın haberini duyunca yere düşüp bayılır. Evin erkekleri ilk kez Esma Hanım'ın bu kadar güçsüz olduğuna tanık olmuşlardır. Faruk Esma Hanım'ın hastalığının altında yatan sebebi bulmaya çalışır. Fikret ve İpek arasında gerilim artar. Murat Zeynep'e olan ilgisini göstermeye çalışırken beklenmedik bir durumla karşılaşır.


İstanbullu Gelin dizisi her Cuma - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İstanbullu Gelin 8. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İstanbullu Gelin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
İstanbullu Gelin 8. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
İstanbullu Gelin 8. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen İstanbullu Gelin 8. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , İstanbullu Gelin 8. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İstanbullu Gelin 8. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İstanbullu Gelin 8. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, İstanbullu Gelin 8. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, İstanbullu Gelin 8. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, İstanbullu Gelin 8. Bölüm 2. Fragmanı özeti