facebook twitter Google Plus
İstanbullu Gelin 8. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İstanbullu Gelin 8. Bölüm Fragmanı özeti:

O3 Medya'nın yapımcılığını yaptığı Özcan Deniz ve Aslı Enver'in başrollerini paylaştığı star tv ekranlarının yeni dizisi İstanbullu Gelin'in 8. bölüm 21 nisan fragmanı yayınlandı.  Boran Ailesinde iki güç karşı karşıya geliyor. Evin annesi Esma Hanım Süreyya'nın haberini duyunca yere düşüp bayılır. Evin erkekleri ilk kez Esma Hanım'ın bu kadar güçsüz olduğuna tanık olmuşlardır. Faruk Esma Hanım'ın hastalığının altında yatan sebebi bulmaya çalışır. Fikret ve İpek arasında gerilim artar. Murat Zeynep'e olan ilgisini göstermeye çalışırken beklenmedik bir durumla karşılaşır.


İstanbullu Gelin dizisi her Cuma - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İstanbullu Gelin 8. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İstanbullu Gelin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
İstanbullu Gelin 8. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum Kenan

FARUK efendi adem denen çulsuzun dersini ver çıksın diziden yoksa erken finaliniz kaçınılmaz benden söylemesi


Anahtar kelimeler: , İstanbullu Gelin 8. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İstanbullu Gelin 8. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İstanbullu Gelin 8. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, İstanbullu Gelin 8. Bölüm Fragmanı saat kaçta, İstanbullu Gelin 8. Bölüm Fragmanı neler olacak, İstanbullu Gelin 8. Bölüm Fragmanı özeti